Półka na reling Variella – perfekcyjny porządek i sprawna organizacja w kuchni

Organizacja pracy w kuchni to prosta sprawa, o ile pomieszczenie jest duże i wyposażone w nowoczesne systemy przechowywania. W pozostałych przypadkach trzeba sięgać po sprytne meble i gadżety – jednym z nich jest półka na reling Variella.

Teraz możesz mieć pod ręką ulubione przyprawy i akcesoria, nie tracąc miejsca w kuchennej szafce czy na blacie – wystarczy kawałek pustej ściany. Na dwupoziomowej półce zmieścisz drobne przedmioty, których używasz podczas codziennego gotowania. Koszyki są tak skonstruowane, że nie gromadzą zanieczyszczeń (np. rozsypanych przypraw), a umieszczone na nich przedmioty nie zsuwają się. Wykonana z chromowanego drutu półka relingowa harmonizuje z wyposażeniem ze stali nierdzewnej i nowoczesnym wystrojem kuchni. Dzięki gumowym końcówkom haczyki nie rysują ściany, więc za jakiś czas możesz bez przeszkód zmienić położenie półki.

Szukasz pomysłu na przechowywanie przypraw albo drobnych akcesoriów (korkociągu, otwieracza do słoików, pudełka z wykałaczkami, itp.)? Półka na reling kuchenny Variella to doskonałe rozwiązanie! Dla maksymalnej wygody użyj kilku półek, aby w pełni zagospodarować miejsce nad blatem roboczym i w pobliżu kuchenki.

Wymiary
Długość 37,5 cm
Szerokość 10 cm
Wysokość 32 cm
Waga 0.9 kg
Do pobrania