Półmisek dekoracyjny - na dania z ryb i owoców morza oraz makarony

Jak wiadomo, jemy w dużej mierze oczami – wiedzą o tym zwłaszcza foodies na Instagramie, którzy zaczynają posiłek od sfotografowania i ohashtagowania ich. Sposób podania liczy się dla nich równie mocno, jak sam przepis i smak potrawy. Jesteś jednym z nich? Jeśli tak, koniecznie zwróć uwagę na ten półmisek dekoracyjny z motywem ryb. Zapewni on estetyczną oprawę całego posiłku.

Półmisek dekoracyjny z ciekawym wzorem ryb będzie ozdobą niejednego stołu i zdjęć w portalach społecznościowych. Szczególnie docenią go koneserzy potraw z ryb i owoców morza, choć i np. spaghetti marinara będzie na nim się świetnie prezentować. Sam w sobie będzie piękną dekoracją rodzinnego stołu.

Przezroczyste, szklane naczynie łączy w sobie tradycyjną formę i ciekawe detale. Ma owalny kształt oraz długość 38 cm i szerokość 21 cm, więc łatwo ułożysz na nim potrawy dla całej rodziny. Wykonany metodą prasowania duży półmisek jest nie tylko efektowny, ale również łatwy do czyszczenia i wytrzymały. Po zakończeniu uczty możesz go umyć w zmywarce.

półmisek dekoracyjny - wymiary
Długość 38 cm
Szerokość 21 cm
Waga 1.292 kg
Do pobrania