Półmisek Paris - elegancko podany posiłek

Rodzinne przyjęcia, spotkania w gronie znajomych i codzienne obiady to okazja do spotkania się i wspólnego spędzenia czasu, którego obecnie mamy tak mało. Dlatego z pewnością dbasz o oprawę tych spotkań i fantastyczne menu. Półmisek Paris pomoże Ci stworzyć przytulną, a zarazem wykwintną atmosferę .

Porcelanowy półmisek pięknie wizualnie podkreśla potrawy. Możesz go wykorzystać do podania mięsnego dania głównego lub sałatki. Owalny półmisek świetnie sprawdzi się także jako sposób na podanie przekąsek lub wędlin i serów.

Półmisek Paris powstał w polskiej fabryce z tradycjami, w której od ponad stu lat produkowane są porcelanowe zastawy. Jego dodatkowym atutem jest ponadczasowy deseń wykonany z platyny, pięknie podkreślającej biel wysokogatunkowej porcelany. Zdobiony półmisek najlepiej będzie się prezentował w zestawie z innymi naczyniami z serii, w towarzystwie których robi największe wrażenie. Do platynowych motywów doskonale pasują srebrne lub wykonane ze stali szlachetnej sztućce. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Długość 18 cm
Średnica 24 cm
Waga 0.505 kg
Do pobrania