Półmisek Paris - elegancko podany posiłek

Rodzinne przyjęcia, spotkania w gronie znajomych i codzienne obiady to okazja do spotkania się i wspólnego spędzenia czasu, którego obecnie mamy tak mało. Dlatego z pewnością dbasz o oprawę tych spotkań i fantastyczne menu. Półmisek Paris pomoże Ci stworzyć przytulną, a zarazem wykwintną atmosferę .

Porcelanowy półmisek pięknie wizualnie podkreśla potrawy. Możesz go wykorzystać do podania mięsnego dania głównego lub sałatki. Owalny półmisek świetnie sprawdzi się także jako sposób na podanie przekąsek lub wędlin i serów.

Półmisek Paris powstał w polskiej fabryce z tradycjami, w której od ponad stu lat produkowane są porcelanowe zastawy. Jego dodatkowym atutem jest ponadczasowy deseń wykonany z platyny, pięknie podkreślającej biel wysokogatunkowej porcelany. Zdobiony półmisek najlepiej będzie się prezentował w zestawie z innymi naczyniami z serii, w towarzystwie których robi największe wrażenie. Do platynowych motywów doskonale pasują srebrne lub wykonane ze stali szlachetnej sztućce. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Paris - wymiary
Średnica 24 cm
Waga 0.505 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał porcelana