Półmisek ROMA – perłowa elegancja na Twoim stole

Każda potrawa wymaga odpowiedniego podania. Wędliny, mięsa, sery i przekąski najpiękniej prezentują się na dużych i stylowych półmiskach, takich jak półmisek ROMA. To elegancki i praktyczny element zastawy, którego nie może zabraknąć w Twoim serwisie.

Jeśli lubisz naczynia z duszą, to półmisek ROMA przypadnie Ci do gustu. Wchodzi on w skład linii ROMA, która w całości została wyprodukowana w polskiej fabryce “Karolina”. To fabryka o tradycjach sięgających aż XIX wieku! Ten wyjątkowy porcelanowy półmisek bazuje zatem na klasycznym wzornictwie, które nie wychodzi z mody i zawsze będzie świadczyło o wyczuciu stylu.

Półmisek z porcelany z subtelnym florystycznym wzorem to ozdoba stołu udekorowanego na specjalną okazję, taką jak rodzinne święta, ale także element zastawy na kameralnym wieczorze we dwoje. Możesz go skomponować z białym obrusem lub kolorowymi serwetkami, a perłowa biel podkreśli apetycznie różnorodność przekąsek i potraw, które przygotujesz. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Średnica 31 cm
Waga 0.778 kg
Do pobrania