Poszewka dekoracyjna Pierre szara – ciekawa ozdoba salonu lub sypialni

Poszewki dekoracyjne to prosty sposób na urozmaicenie wnętrza. Pełnią funkcję elementów dekoracyjnych i z powodzeniem mogą być stosowane w sypialniach, jak i salonach.

Jeśli zależy Ci na prostym, klasycznym modelu – poszewka dekoracyjna Pierre szara to produkt, na który musisz zwrócić uwagę! Jest estetyczny i bardzo uniwersalny, dzięki czemu pasuje do wnętrz urządzonych w niemal każdym stylu. Poduszka, ubrana w tego typu poszewkę, będzie pięknie się prezentować na kanapie w różnych kolorach – zarówno ciemnych, jak i jasnych.

Poszewka dekoracyjna Pierre szara ma wymiary 45 × 45 cm. Posiada zamek błyskawiczny. Jej użytkowanie, podobnie jak i utrzymanie w czystości – nie przysparza żadnych problemów. Produkt został wykonany z poliestru. Jest to włókno syntetyczne, które posiada wiele charakterystycznych cech. Jest odporne na gniecenie się, ponadto nie odkształca się np. pod wpływem ciepła.

Poszewka dekoracyjna Pierre szara to uniwersalna, nowoczesna ozdoba, która przy okazji może uczynić wypoczynek na kanapie przyjemniejszym.

Wymiary
Długość 45 cm
Szerokość 45 cm
Waga 0.15 kg
Do pobrania