Black Red White - logo

Robimy
dom

koszyk
ulubione

Promocje

Lampy wiszące 15% taniej

14 - 25 września

Łap promocję i skorzystaj z okazyjnych cen. Tylko teraz lampy wiszące 15% taniej!
 

Wielka wrześniowa obniżka cen

10 - 23 września

Mamy dla Ciebie jeszcze więcej pomysłów i inspiracji! Tylko do 23 września wybrane meble kupisz do 40% taniej, a płatność możesz rozłożyć na 20 lekkich rat 0%. Sprawdź szeroki asortyment produktów i wybierz coś dla siebie. Sprzedaż mebli i dodatków w systemie ratalnym dotyczy wybranych salonów stacjonarnych. RRSO 0%.
 

Secret Garden

10 września - 8 października

Dodatki i oświetlenie do 35% taniej. Sprawdź szeroki asortyment produktów i wybierz coś dla siebie.
 

Kuchnie na wymiar taniej o VAT

10 - 23 września

Jeśli marzysz o kuchni idealnie dopasowanej do Twoich potrzeb, sprawdź ofertę kuchni na wymiar. Teraz nowoczesne i klasyczne kuchnie na wymiar kupisz taniej o wartość podatku VAT. Sprzedaż mebli kuchennych w systemie ratalnym dotyczy wybranych salonów stacjonarnych. RRSO 0%.
 

Meble wypoczynkowe do 25% taniej

10 września - 8 października

Urządzaj swoje mieszkanie w super cenach, tylko teraz wybrane meble wypoczynkowe do 25% taniej. Sprawdź asortyment produktów i wybierz coś dla siebie.
 

Wyprzedaż mebli i dodatków

Wyprzedaż mebli i dodatków

Sprawdź aktualne wyprzedaże. Rezerwuj meble i zamawiaj dodatki w rewelacyjnie niskich cenach online! Odwiedź również najbliższy salon z ofertą Black Red White i zapytaj o dostępność asortymentu. Wyprzedaż trwa do wyczerpania zapasów i nie łączy się z innymi promocjami.