Prześcieradło bez gumki 180x220 – pierwszy krok do zdrowego snu

Często kupujesz nową pościel i szukasz uniwersalnego prześcieradła, które będzie pasować do wszystkiego? Dobrym wyborem będzie bawełniane prześcieradło bez gumki 180x220 cm – zadbaj o ładny wygląd łóżka, a jednocześnie o komfort dla ciała!

Na krzepiący sen składa się wiele czynników – jednym z nich jest dobre prześcieradło, które sprzyja właściwej cyrkulacji powietrza, jest miłe w dotyku i nie podrażnia skóry. Właśnie takie jest prześcieradło wykonane ze 100% bawełny. Przy codziennym użytkowaniu docenisz je nie tylko za naturalny materiał, ale i za zalety praktyczne – m.in. wytrzymałość i możliwość prania w wysokiej temperaturze. Jest to prześcieradło bez gumki, dzięki czemu nie zwija się w pralce, można je łatwo wyprasować, a także szybko poskładać w kostkę. Neutralna kolorystyka (jasny szary) sprawia, że prześcieradło pasuje do ciemnej, jasnej i wielokolorowej pościeli.

Prześcieradło bawełniane bez gumki jest trwałe i uniwersalne, dzięki czemu sprawdzi się nie tylko w domowej sypialni, ale również we wszelkich obiektach turystyczno-noclegowych. Przyjazny dla skóry materiał sprawia, że prześcieradło nadaje się także do dziecięcego łóżeczka.

Wymiary
Długość 220 cm
Szerokość 180 cm
Do pobrania