Prześcieradło bez gumki 200x220 – podstawa zdrowego snu

Uwielbiasz spać w przyjaznej dla skóry pościeli, która latem jest przewiewna, a zimą zapewnia przytulne posłanie? W takim razie mamy dla Ciebie coś odpowiedniego – oto prześcieradło bawełniane bez gumki, za pomocą którego stworzysz w pełni komfortowe warunki do snu.

Prześcieradło powinno pasować do poszewek na kołdrę i poduszki, ale ważniejsze jest to, jakie korzyści zapewnia śpiącemu człowiekowi. Czy pozwala na swobodną cyrkulację powietrza, czy jest delikatne w dotyku, czy łatwo je wyprać? Wszystkie te cechy ma prześcieradło bez gumki 200x220 cm ze 100% bawełny – właściwości naturalnego materiału docenisz zarówno w upalne noce, jak i przy częstej wymianie pościeli. Duży rozmiar ułatwia założenie prześcieradła za materac, natomiast brak gumki powoduje, że łatwo je wyprać i złożyć w kostkę. Jasnoszary odcień oraz gładkość materiału sprawiają, że dopasujesz prześcieradło do każdej pościeli – niezależnie od kolorystyki czy rodzaju tkaniny.

Bawełniane prześcieradło to doskonały wybór do domu, zwłaszcza jeśli masz delikatną skórę lub dziecko z alergią. Ze względu na uniwersalność i łatwość prania sprawdzi się także w hotelach, pensjonatach i schroniskach turystycznych.

Wymiary
Długość 220 cm
Szerokość 200 cm
Do pobrania