Przybornik kuchenny na reling Variella – przechowywanie i dobra organizacja pracy w jednym

Łyżka do mieszania, łopatka do przewracania potraw, tłuczek do ziemniaków, szumówka – te akcesoria są niezbędne w każdej kuchni, jednak nie w każdej kuchni jest na nie miejsce. Nie musisz upychać ich w szufladzie – postaw na wygodę i wypróbuj przybornik kuchenny na reling Variella.

Zaokrąglony koszyczek świetnie nadaje się do podręcznego przechowywania przyborów, których potrzebujesz w trakcie gotowania obiadu. Dzięki dodatkowej obręczy długie przedmioty nie wypadają, ale nadal są dobrze widoczne i łatwo dostępne. Wykonany z chromowanej stali organizer relingowy naturalnie współgra z nowoczesnymi sprzętami kuchennymi i akcesoriami z błyszczącego metalu. Jego prosta budowa ułatwia czyszczenie, a wieszak zakończony gumowymi stoperami zapobiega zadrapaniu ściany.

Jeśli chcesz ułatwić sobie codzienne gotowanie, koszyk na reling kuchenny powinien wisieć nieopodal kuchenki – umieść w nim te akcesoria, których używasz zawsze podczas przyrządzania obiadu. Aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń w kuchni, zamontuj nad blatem również inne organizery z serii Variella.

Wymiary
Długość 12 cm
Szerokość 12 cm
Wysokość 34,5 cm
Waga 0.36 kg
Do pobrania