Pudełko metalowe – idealny pojemnik na kruche ciasteczka

Niektóre pojemniki kuchenne najlepiej przechowywać w szafce, inne – wręcz trzeba pokazywać! Ciekawe kształty, stylowy design bądź zabawny motyw sprawiają, że praktyczny przedmiot staje się najlepszą dekoracją wnętrza – zupełnie jak to pudełko metalowe z nadrukiem.

Blaszane puszki i pudełka to dekoracyjny hit z lat 50, który przeżywa wielki powrót – szczególnie modne są pojemniki inspirowane kulturą amerykańską. Pudełko ozdobione jest wizerunkami postaci znanych z płatków śniadaniowych produkowanych w USA, więc doskonale wpisuje się w obecne trendy. Bajecznie kolorowy pojemnik wprowadzi do wnętrza nieco humoru. Jednak walory estetyczne to nie wszystko – pudełko metalowe chroni zawartość przed uszkodzeniem, wchłanianiem zapachów i zbyt szybką utratą świeżości. W dodatku zapewnia łatwy dostęp do smakołyków i pozwala na oryginalne zaprezentowanie ich przed gośćmi.

To znakomite pudełko na ciastka czy płatki śniadaniowe – metalowe ścianki zapobiegają pokruszeniu, a „komiksowy” design przypadnie do gustu najmłodszym. Pojemnik występuje w dwóch kolorach: czerwonym i żółtym (różne nadruki), koniecznie zaznacz w zamówieniu, który lepiej pasuje do Twojej kuchni.

Wymiary
Długość 20 cm
Szerokość 20 cm
Wysokość 8 cm
Waga 0.25 kg
Do pobrania