Pudło Strzały – skrytka na skarby małego Indianina

Urządzasz pokój dla dziecka w indiańskim stylu? W takim razie w centrum rozłóż tipi, ściany obłóż tapetą z westernowym motywem, a nad łóżkiem zawieść girlandę proporczyków. A żeby maluchowi nie zabrakło miejsca do przechowywania indiańskich zdobyczy, koniecznie sięgnij po dekoracyjne pudło Strzały.

Kartonowe pudło A4 to nieodzowny atrybut aranżacji pokoju dziecka. Jest lekkie, a więc bezpieczne dla malucha. Dobrze ukrywa zawartość, zatem w środku może panować beztroski bałagan – pokrywa go zakryje. Zmieści się i w regale, i pod łóżkiem. W dodatku pomieści wszystkie najważniejsze rzeczy – zabawki, zeszyty i bloki rysunkowe, przybory plastyczne, sportowe buty. Te wszystkie korzyści oferuje Ci pudło Strzały. A nawet jeszcze więcej, bo kontrastujący z tłem wzór strzałek czyni je wyrazistą ozdobą wnętrza.

Ładny karton przyda się każdemu domownikowi, bez względu na wiek. Będzie niezbędny w garderobie i przedpokoju (przechowa buty i czapki), w kuchni sprawdzi się jako organizer na przepisy kulinarne. Kartonowe pudełko możesz wykorzystać także w formie skrzynki na kable – włóż do środka przedłużacz i podepnij do niego ładowarki do sprzętu elektronicznego, a końcówki przeprowadź przez otwory w bocznych ściankach.

Wymiary
Długość 34 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 26 cm
Waga 0.3 kg
Do pobrania