Pudło dekoracyjne Beige Lizard - przechowuj akcesoria w dobrym stylu

Jeśli jesteś miłośnikiem utrzymywania porządku lub hobbystą-kolekcjonerem, na pewno zdajesz sobie sprawę z tego, ile miejsca mogą zajmować czasami drobiazgi – zarówno te potrzebne rzadko, jak i te używane na co dzień. Minimalizm, zwłaszcza w małych mieszkaniach, sprawdza się wówczas najlepiej. Zapakuj wszystkie akcesoria do stylowego, pojemnego pudełka, a od razu zyskasz dodatkową przestrzeń.

Pudło dekoracyjne Beige Lizard pozwoli Ci zaoszczędzić sporo miejsca na niewielkim metrażu. Pudełko do przechowywania wykonane jest z mocnej, wytrzymałej eko skóry. Neutralny, beżowy kolor sprawia, że produkt będzie eleganckim dodatkiem w każdym mieszkaniu. Kolor pasuje do wnętrza w każdym stylu. Pudło posiada pokrywę, która zapobiega kurzeniu się rzeczy w środku. Wnętrze wyścielone jest beżową włókniną.

Solidnie wykonane i pakowne pudło dekoracyjne Beige Lizard sprawdza się również w czasie przeprowadzki lub remontu. Możesz w nim przechowywać dokumenty czy też elektroniczne gadżety, zbędne kable i inne akcesoria. Pudło ma kształt sześcianu (wymiary 13 x 13 x 13 cm), a dodatkowo jest lekkie (waży ok. 340 g), co pozwala w razie potrzeby łatwo je przestawić i ponownie zaaranżować.

Beige Lizard - wymiary
Długość 13 cm
Szerokość 13 cm
Wysokość 13 cm
Waga 0.342 kg