Pudło Łezka 2 szt. – uniwersalny organizer na domowe utensylia

Czy Twój dom funkcjonuje bez zarzutu? Jeśli nie, warto popracować nad organizacją prywatnej przestrzeni. Zadbaj o dodatkowe miejsce do przechowywania. Zastosuj proste metody na sprzątanie bałaganu. Uporządkuj drobiazgi, które gubią się w najmniej odpowiedniej chwili. Jednym słowem – sięgnij po pudło Łezka XXL i wprowadź nowe zasady do swojego domu.

Dawniej w każdym mieszkaniu znajdowały się pawlacze i przepastne szafy. Dziś do sezonowania odzieży czy przechowywania dokumentów wystarczą Ci duże pojemniki. Zestaw zawiera dwa pudła z kartonu, w których zmieścisz buty, ubrania, zabawki, książki i wiele innych przedmiotów codziennego użytku.

Lekki pojemnik bez trudu ustawisz na wierzchu szafy lub półce regału — po bokach znajdują się otwory dla wygodniejszego podnoszenia. Pudło Łezka możesz również ustawić na widoku, elegancki wzór nadaje mu dekoracyjny charakter.

Zajmujesz się rękodziełem i chcesz stworzyć wygodną pracownię? Wykorzystaj pudło Łezka do przechowywania materiałów, narzędzi i gotowych wyrobów. Aby nie zabrakło Ci miejsca do pracy, piętruj pojemniki – sztywne kartony utworzą stabilną konstrukcję. W ten sposób możesz zagospodarować również wnęki i garderobę.

Łezka 2 szt. - wymiary
Długość 42 cm
Szerokość 32 cm
Wysokość 32 cm
Waga 0.8 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Wymiary 42x32x32
Materiał karton