Pudło Organik 2 szt. – sprawne zarządzanie domową przestrzenią

Masz wrażenie, że wszystkie szafy w Twoim domu są za małe? Nie możesz wygospodarować miejsca do przechowywania starych listów i czasopism, ale nie chcesz ich wyrzucać? Ozdobne pudło Organik to remedium na Twoje rozterki – usprawni domową organizację i uporządkuje rzeczy, których nie masz gdzie magazynować.

Sprytne akcesoria to podstawa przy mocno ograniczonej przestrzeni. Zestaw zawiera dwa pudła mieszczące rozmiar A4 – a więc idealne na zeszyty, bloki rysunkowe, dokumenty czy magazyny. Kartonowe pudełko jest lekkie i poręczne, a przy tym zapewnia dyskretne przechowywanie.

Po zamknięciu pokrywy nie będzie śladu po bałaganie, a zgromadzone w środku rzeczy będą zawsze pod ręką. Jeśli zechcesz wystawić pojemnik na szafę, ułatwisz sobie podnoszenie dzięki uchwytom na palce umieszczonym po bokach.

Jasna kolorystyka i delikatny roślinny wzór sprawiają, że pudło Organik będzie znakomitą dekoracją do pokoju dziecka, kobiecej garderoby czy wnętrza urządzonego w skandynawskim stylu. Możesz trzymać je luzem, np. obok łóżka lub pod biurkiem, ale uzyskasz uporządkowany efekt, jeśli wstawisz je do regału o kubełkowej formie.

Wymiary
Długość 32 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 18 cm
Waga 0.432 kg
Do pobrania