Pudło Zygzak – dekoracyjny karton w stylu scandi

W funkcjonalnych aranżacjach tu i ówdzie pojawiają się pudła z kartonu. To nowa moda? Nie, to bardzo popularny i niedrogi sposób na uporządkowanie przestrzeni. A jeśli pojemnik ma również „wyglądać”, polecamy Ci ozdobne pudło Zygzak w pastelowy wzór.

Karton pomieści przedmioty, których wielkość nie przekracza rozmiaru kartki papieru A4. To w sam raz na parę letnich butów, rękawiczki i czapki, świadectwa pracy i inne dokumenty, czasopisma. Odchylana pokrywa chroni przez wzrokiem wścibskich gości – w pudełku możesz przechowywać także osobiste przedmioty, a bez otwierania nikt nie rozpozna zawartości. Dzięki uchwytom kartonowe pudło nie wyślizgnie Ci się z rąk, dlatego możesz bez obaw przenosić w nim także kruche i delikatne przedmioty. Różowy wzorek w geometryczny „zygzak” sprawia, że zwykły karton nabiera dekoracyjnego charakteru.

Wykorzystaj pudło Zygzak w pokoju dziecka – jego subtelna uroda doskonale licuje z pastelowymi ścianami i ślicznymi mebelkami. Wzorzysty pojemnik będzie również adekwatnym dodatkiem w pokoju w stylu scandi, w którym dominują przytulność i lekka kolorystyka.

Wymiary
Długość 34 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 26 cm
Waga 0.3 kg
Do pobrania