Pudło Zygzak – kartonowy organizer na wszystko

Ozdoby choinkowe? Letnie sandały? Czapki i rękawiczki? Te i cała masa innych przedmiotów miesiącami czeka na swój czas, dlatego trzeba zaplanować odpowiednie miejsce do ich przechowywania. Wykorzystaj kartonowe pudło Zygzak, a odciążysz swoje szafy przed nadejściem kolejnego sezonu.

Jeśli szukasz organizera na lekkie i drobne rzeczy, pudło z kartonu w rozmiarze A4 doskonale nadaje się do tego celu. Po napełnieniu możesz umieścić je na meblach, na strychu lub w pokoju na podłodze – to zależy od tego, jak często będziesz sięgać po zawartość. Zespolona z pudłem pokrywa nie spadnie pod wpływem potrząsania czy przekładania. Wycięcia w bocznych ściankach ułatwiają trzymanie pełnego pojemnika – dzięki temu możesz przenieść ich więcej naraz. Subtelny pastelowy nadruk sprawi, że chętnie wykorzystasz pudło Zygzak także do dekoracji wnętrza.

Skrytka na skarby z wakacji? Stanowisko do lądowania helikopterów albo stajnia dla kucyków? Każde dziecko ma własny patent na zagospodarowanie kartonów. Ty również możesz popisać się inwencją – ozdobne pudło w błękitny zygzak będzie świetnym urozmaiceniem wnętrz w stylu scandi.

Wymiary
Długość 34 cm
Szerokość 25 cm
Wysokość 26 cm
Waga 0.3 kg
Do pobrania