Pikowany podnóżek w kształcie kostki. Wielofunkcyjny puf to praktyczny element dekoracyjny, który może służyć jako dodatkowe siedzisko, podnóżek lub stolik pomocniczy. Doskonale sprawdzi się zarówno w salonie, jak i sypialni czy przedpokoju. Puf obity został wytrzymałym, welurowym materiałem w szarym kolorze i posiada ozdobne pikowanie, dzięki czemu będzie piękną ozdobą każdego wnętrza.

Szczegóły:

Typ produktu: Puf
Styl: Nowoczesny
Kolor główny: Szary
Odcień: Ciemnoszary
Rodzaj materiału: Welur
Materiał: Welur
Materiał dodatkowy: Materiał syntetyczny
Skład materiału: 100% Poliester
Kształt: Kwadratowy
Wzór: Jednolity
Miejsce do przechowywania: Nie

Wymiary:

Głębokość: 30 cm
Szerokość: 30 cm
Wysokość: 32 cm
Powierzchnia siedziska: 30x30 cm
Waga: 2 kg
Maks. obciążenie: 150 kg

W ofercie: 1 x Puf

Cechy produktu: W stylistyce retro, Idealne połączenie kolorów i materiałów, Pikowane ozdobnymi guzikami, Gładki materiał o strukturze aksamitu, Nakładki na nóżki chronią podłogę przed zarysowaniem, Wielofunkcyjny

Montaż: Nie wymaga montażu
Dodatkowe informacje: Tkanina welurowa może wyglądać nieco inaczej pod wpływem różnego oświetlenia - ma tendencję do większego połysku w świetle dziennym i bardziej stonowanego wyglądu w oświetleniu sztucznym. Ze względu na gładką strukturę o dużej gęstości, odcień tapicerki welurowej może się również zmieniać podczas przeciągania ręką w różnych kierunkach i pod różnymi kątami. Aby ujednolicić kolor, materiał należy przetrzeć otwartą dłonią lub wilgotną ściereczką w jednym kierunku, lub użyć żelazka z parą wodną/parownicy.

Wskazówki dotyczące pielęgnacji:

Welur:
1.Plamy należy usuwać za pomocą środka do czyszczenia tapicerki i wilgotnej gąbki lub łagodnego detergentu
2.Odkurzać wyłącznie przy pomocy odpowiedniej końcówki.
Wymiary
Głębokość 30 cm
Średnica 30 cm
Szerokość 30 cm
Wysokość 32 cm
Do pobrania