POJEMNIK NA CUKIER – GWARANCJA ŚWIEŻOŚCI I SYPKOŚĆ

Pojemnik na cukier Style to praktyczny gadżet w każdej kuchni. Dzięki szczelnemu, hermetycznemu zamknięciu pozwala zachować na dłużej świeżość i sypkość cukru. Utrzymana w uniwersalnych barwach stylowa puszka będzie nie tylko funkcjonalnym akcesorium, ale też piękną dekoracją. Świetnie skomponuje się z kuchnią w stylu skandynawskim, nowoczesnym czy glamour.

Okrągła bryła eleganckiego pojemnika sprawia, że znajdzie się dla niego miejsce zarówno na blacie roboczym, jak i w kuchennych półkach.

To eleganckie kuchenne akcesorium przeznaczone jest do przechowywania cukru. Dzięki temu, że na korpusie posiada gustowny napis, nie pomylisz się i przez przypadek nie sięgniesz po sól czy inną przyprawę.

Elegancka puszka na cukier Style utrzymana jest w jasnych barwach. Dominujący kolor to biel, który łączy się ze złotymi zdobieniami. W złocie utrzymane są dekoracyjne napisy oraz zakrętka.

Wymiary puszki Style na cukier to 11x11x15 cm. Pozwala ona na pomieszczenie całej torebki cukru. Stylowy pojemnik warto połączyć z pozostałymi elementami kolekcji Style m.in. puszkami na herbatę i kawę.

Wymiary
Szerokość 11 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.266 kg
Do pobrania