PUSZKA NA HERBATĘ – GWARANCJA ŚWIEŻEGO NAPARU

Elegancka biała puszka na herbatę to obowiązkowy gadżet w każdej kuchni. Dzięki niej zachowasz porządek we wnętrzu, a także zadbasz o dłuższą przydatność produktów spożywczych - zostaną one w niej szczelnie zamknięte. Przez to, że nie będzie się do nich dostawać powietrze, na dłużej zachowają swoją świeżość oraz zapach.

Stylowa puszka na herbatę utrzymana jest w stylu minimalistycznej elegancji. Jej okrągły kształt sprawia, że łatwo z niej korzystać, a także może pełnić w kuchni rolę dekoracji. Pokrywka w kolorze złota jest szczelna i umożliwia hermetyczne zamknięcie.

Złoto połączone z bielą to klasyczne i ponadczasowe zestawienie kolorów. Zawsze modne i pasujące do każdej kuchni. Postawić możesz na nie, jeśli szukasz puszki na herbatę w stylu skandynawskim, nowoczesnym, glamour, klasycznym. Po ten gadżet możesz też sięgać we wnętrzach stylizowanych.

Wymiary puszki to 11 × 11 × 15 cm. Dzięki niewielkim rozmiarom świetnie sprawdzi się ona w aneksach kuchennych czy kuchniach o mniejszym metrażu.

Pojemnik na herbatę Style możesz połączyć z innymi akcesoriami kuchennymi z tej serii. Stworzą one harmonijną całość, pozwolą na uporządkowanie przestrzeni w kuchni i właściwe przechowywanie.

Wymiary
Szerokość 11 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.266 kg
Do pobrania