PUSZKA NA KAWĘ – PRAKTYCZNE AKCESORIUM W KUCHNI

Praktyczna puszka na kawę to akcesorium, które przydaje się w każdym domu. Sprawdzi się jako naczynie na każdy typ kawy – zarówno ta klasyczną, jak i rozpuszczalna czy mieloną. Dzięki niej zapach tego aromatycznego napoju nie zwietrzeje i będzie utrzymywał się przez długi czas. Pojemna puszka na kawę Style pomieści nawet największe torebki kawy. Jej zadaniem będzie jednak nie tylko dbać o świeżość aromatycznego trunku, ale także dekorować kuchenne wnętrze. Ustawiona na półce lub blacie roboczym doda przestrzeni stylu i charakteru.

Okrągła puszka na kawę Style to akcesorium utrzymane w minimalistycznym i prostym designie. Dzięki temu idealnie pasuje do każdej kuchni. Odnajdzie się w tych nowoczesnych, jak i stylizowanych.

Wykonana z trwałych materiałów będzie funkcjonalna i odporna na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Obłe kształty sprawiają również, że puszkę będzie łatwiej czyścić.

Funkcjonalna puszka na kawę Style to niezwykle estetyczny gadżet. Utrzymana jest w oszczędnym stylu. Łączy w sobie biel i złoto, które występuje na zakrętce. W złotym kolorze wykonany jest też ozdobny napis.

Puszka na kawę Style liczy sobie 11x11x15 cm. Może być łączona z pozostałymi elementami kolekcji Style takimi jak puszka na cukier, chlebak czy pojemnik na herbatę.

Wymiary
Szerokość 11 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.266 kg
Do pobrania