Puszka na makaron Shabby – zorganizuj produkty w najlepszym stylu!

Nieważne, czy jesteś profesjonalnym szefem kuchni, czy gotujesz sporadycznie - w Twoim wyposażeniu z pewnością znajduje się wiele produktów spożywczych, które trzeba jakoś uporządkować. W końcu przesypywanie makaronu, grochu czy fasoli prosto z źle rozerwanego opakowania bywa męczące. Dlatego puszka na makaron Shabby musi znaleźć się w Twojej kuchni!

Stylową puszkę wykonano z emaliowanego materiału. Okrągły kształt spodoba się każdemu miłośnikowi nowoczesnych rozwiązań i designu, obok którego nie można przejść obojętnie. Klasyczną biel łamie tu niebanalny wzór z napisami i motylem. Metalowa puszka będzie doskonałym dopełnieniem kuchennej aranżacji. Postaw ją na blacie, a zyskasz stylowy dodatek. Już zawsze będziesz mieć ją pod ręką, co docenią zwłaszcza fani włoskich specjałów z makaronem w roli głównej.

Szczelna pokrywa puszki na makaron zapewni świeżość produktów i ochroni wnętrze przed wilgocią czy zanieczyszczeniami. Jeśli uwielbiasz harmonię akcesoriów, dobierz pozostałe akcesoria z tej samej serii.

Wymiary
Szerokość 11 cm
Wysokość 31 cm
Waga 0.338 kg
Do pobrania