Ramka na zdjęcie – niech bliscy będą z Tobą w każdej sytuacji

Pierwsza klasa szkoły podstawowej, zdana matura, wesele? A może rocznica ślubu – tyle lat razem to w końcu również jakiś sukces? Uwiecznij na zdjęciu te i inne ważne chwile z życia Waszej rodziny. Oprawiając je w stylową ramkę, błyskawicznie nadasz wnętrzom domowego, ciepłego klimatu. Ramka na zdjęcie pomoże Ci wykreować osobistą galerię wspomnień lub pokazać fotograficzny talent członka swojej rodziny.

Srebrną ramkę na zdjęcie zdobią niewielkie sześciokątne żłobienia. Posiada też podpórkę do ustawienia na biurku oraz praktyczny haczyk do powieszenia na ścianie. Błyszcząca ramka na fotografie uszlachetni aranżację wnętrza i doda mu elegancji. Podkreśli zwłaszcza styl mieszkania glamour, nowoczesnego i klasycznego.

Model ma wymiary 19,5 x 24,5 cm – włożysz więc w nią naprawdę spore odbitki. Ramka jest też dobrym pomysłem na prezent dla przyjaciół. Uzupełnij ją o Wasze zdjęcie i podaruj bliskim. W ten sposób zawsze będziecie razem – nawet, jeśli na co dzień rozdzielają Was setki kilometrów.

Wymiary
Szerokość 19,5 cm
Wysokość 24,5 cm
Waga 0.371 kg
Do pobrania