Ramka na zdjęcia – trzymaj wspomnienia bezpiecznie zamknięte w drewnianej ramie

Fotografie to niezwykłe pamiątki, które potrafią wywołać najmilsze emocje, które towarzyszyły nam w dniu zrobienia zdjęć. Możemy w każdej chwili wrócić wspomnieniami do dnia ślubu, narodzin dziecka czy po prostu miłego sierpniowego dnia spędzonego wśród najbliższych. Możesz trzymać fotografie w albumach lub w cyfrowo na komputerze ale jeżeli chcesz mieć zdjęcie zawsze w zasięgu wzroku to opraw je w piękną drewnianą ramkę i postaw na biurku, komodzie lub półce.

Ciekawą dekoracją wśród porcelanowych figurek lub doniczki z kwiatami będzie ramka z pamiątkowym zdjęciem. Taką ramkę możesz również zawiesić na ścianie w towarzystwie obrazu lub innych ramek ze zdjęciami. Stwórz ciekawą kompozycje dekoracyjną łącząc różne rozmiary i układając ramki w ciekawym kształcie. Do środka możesz włożyć ulubione zdjęcia, które przedstawiają najbliższe Ci osoby albo wydrukować ciekawe zdjęcia przyrody i architektury.

Ramka ze zdjęciem jako pomysł na prezent. Każda sentymentalna osoba będzie zachwycona takim upominkiem, włóż do środka Wasze zdjęcie, które przywoła jej uśmiech na twarzy, możesz dołączyć również kartkę z życzeniami. Gwarantujemy, że to będzie trafiony prezent.