Ramka na zdjęcie – piękne wspomnienia w prostej oprawie

Najlepsze życiowe momenty warto uwiecznić na fotografii, a następnie oprawić je w nietuzinkową ramkę na zdjęcia. To właśnie ona podkreśli i odpowiednio wyeksponuje wspomnienia z rodzinnych uroczystości lub pierwszych dni życia dziecka.

Prosta, nowoczesna ramka w kolorze szarym podkreśli umieszczone w niej zdjęcie, rysunek lub laurkę. Ramka z tworzywa sztucznego wyróżnia się lekkością, a ze względu na brak szkła jest też bezpieczna. Oprawa jest dopasowana do zdjęcia o wymiarach 10x15 cm. Możesz zawiesić ją na ścianie lub postawić na komodzie – wszędzie prezentuje się doskonale. Ramka to sprawdzony sposób na prezent dla rodziny i znajomych – możesz do kompletu wywołać pamiątkowe zdjęcie z pierwszej wspólnej wycieczki, imprezy bądź z narodzin wnuka.

Masz pomysł na stylową aranżację z wykorzystaniem swoich ulubionych zdjęć i niewielkich obrazków? Wyeksponuj je wykorzystując nowoczesną ramkę na zdjęcie. Możesz zawiesić ją pojedynczo lub stworzyć kolaż. Potrzebujesz ramki w innym rozmiarze i kolorze? W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane produkty.

Wymiary
Głębokość 1,5 cm
Szerokość 13,9 cm
Wysokość 18,9 cm
Waga 0.214 kg
Do pobrania