Ramka na zdjęcie – minimalizm stylu w pięknej oprawie

Możesz tworzyć zachwycające aranżacje i dopełnić je rodzinnymi fotografiami. Najlepsze wspomnienia opraw w ramkę na zdjęcia i wyeksponuj je na ścianie lub komodzie. Prosta rama podkreśli nowoczesne, skandynawskie i tradycyjne wnętrza.

Wykorzystane tworzywo sztuczne sprawdza się jako alternatywa dla drewnianych ramek. Jest lekkie, a brak szkła czyni oprawę bezpieczną. Ramka w kolorze białym podkreśli zdjęcie, a jednocześnie wkomponuje się w każdą aranżację. Doskonale wygląda na tle kolorowych ścian. Ta stylowa dekoracja sprawdzi się także w roli prezentu dla bliskich. Wydrukuj lub wywołaj wyjątkowe wspomnienia i spraw komuś radość wręczając oprawione zdjęcie. Ramka na zdjęcie jest dopasowana do formatu 13x18 cm, dzięki czemu nawet duża, rodzinna fotografia będzie miała odpowiednią oprawę.

Wykorzystaj ramkę na zdjęcie do stworzenia dekoracji komody lub ściany w postaci mozaiki rodzinnych zdjęć. Masz zdjęcia w innych wymiarach? W naszej szerokiej ofercie ozdób ściennych znajdziesz ramki o innym rozmiarze i kolorze.

Wymiary
Głębokość 1,5 cm
Szerokość 16,9 cm
Wysokość 21,9 cm
Waga 0.3 kg
Do pobrania