Ramka na zdjęcie – stylowa oprawa wspomnień

Fantastyczne, malowane obrazy i modne grafiki nie mają tego czegoś, co mają rodzinne zdjęcia. Te ostatnie możesz wyeksponować dzięki prostej ramce na zdjęcie, która podkreśli wspomnienia, emocje i osoby, które widnieją na fotografii.

Prosta ramka w kolorze szarym wpisze się w każde nowoczesne wnętrze. Może stanowić subtelne dopełnienie stylu klasycznego. Wykonana z tworzywa sztucznego sprawdza się jako lekka oprawa. Brak szkła sprawia, że dekoracja jest dużo bardziej bezpieczna. Ramka dedykowana jest jako oprawa zdjęć o wymiarach 13x18 cm. Taki rozmiar dobrze prezentuje się na komodzie i na ścianie, zarówno w pojedynkę jak i w większych kompozycjach. Możesz też wykorzystać ramkę jako sprawdzony sposób dla bliskiej osoby. Wywołaj ulubione wspólne zdjęcie, opraw je i spraw komuś radość.

Zatrzymaj ramkę i zdjęcie jako ozdobę swojego domu lub podaruj komuś innemu. Sprawdzi się w każdym wnętrzu przywołując wspomnienia i wzruszając. Poszukujesz ramki o innym rozmiarze i kolorze? W naszej ofercie znajdziesz zróżnicowane ramy, które sprawdzą się w oprawie zdjęć, obrazków i laurek.