Ramka na zdjęcie – opraw swoje wspomnienia

Dopełnij stylowe aranżacje przemyślanym doborem dodatków. W nowoczesnych i skandynawskich wnętrzach doskonale sprawdza się prosta, jasna ramka na zdjęcie. Może posłużyć jako oprawa zdjęcia, rysunku dziecka lub pocztówki z wakacji.

Oszczędna stylistyka ramki wpisze się w każdą aranżacje i pozwoli wyeksponować to, co ważne na zdjęciu. Prosta rama w kolorze białym wyróżnia się subtelną fakturą, oddającą naturalne usłojenie drewna. Rama z tworzywa sztucznego wyróżnia się lekkością, a brak szkła czyni oprawę bezpieczną. Trzymasz w albumie zdjęcia o wymiarach 21x29,7 cm? Najwyższy czas je oprawić w dedykowaną ramę i wyeksponować wieszając na ściennie lub stawiając na komodzie. Szukasz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby? Nic prostszego! Wywołaj wspólne zdjęcia i opraw te wspomnienia w ramkę na zdjęcie, która doskonale sprawdzi się w roli upominku.

Nie pozwól wspomnieniom zniknąć z zasięgu pamięci i wzroku, nie chowaj ich w albumach ani pudełkach – opraw je w stylową, a zarazem prostą, ramkę na zdjęcia. Poszukujesz innego rozmiaru i koloru dodatków? Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą ram, dzięki którym stworzysz pełne uroku kąciki wspomnień.

Wymiary
Głębokość 1,7 cm
Szerokość 24,9 cm
Wysokość 33,6 cm
Waga 0.568 kg
Do pobrania