Ramka na zdjęcie – efektowna ozdoba wnętrza

Poszukujesz dodatków, które ozdobią Twoje wnętrze w skromny i wysmakowany sposób? Postaw na grafiki lub zdjęcia, które możesz oprawić w stylową ramkę na zdjęcie. Ramka będzie doskonałą ozdobą stojącą na komodzie lub zawieszoną na ścianie.

Prosta ramka o gładkiej fakturze dopełni niemal każdą aranżację, od klasycznej, przez skandynawską, industrialną, aż do nowoczesnej. Ramka w kolorze szarym stanowi idealną oprawę dla wszystkich jasnych, stonowanych grafik. Wykorzystanie tworzywa sztucznego sprawia, że rama cechuje się lekkością, a dzięki braku szkła jest też bezpieczna. Na wypadek jej strącenia nie skaleczysz się. Rama została przygotowana z myślą o oprawie zdjęć w rozmiarze 21x29,7 cm. Możesz traktować ją jako dekor swojego domu lub przekazać komuś w formie prezentu, oprawiając w nią wspólne wspomnienia.

Zamiast odkładać kolejne zdjęcia do albumu, a pamiątki do pudełek najwyższy czas je odpowiednio wyeksponować. Sprawdzonym sposobem jest oprawa w stylową ramkę na zdjęcie. W naszej szerokiej ofercie ramek znajdziesz taką, która najbardziej Ci odpowiada. Wybierz spośród wielu wzorów, kolorów i rozmiarów.

Wymiary
Głębokość 1,7 cm
Szerokość 24,9 cm
Wysokość 33,6 cm
Waga 0.54 kg
Do pobrania