Ramka na zdjęcie – wyjmij wspomnienia z albumów

Zwróć uwagę na niezagospodarowane ściany i blat komody. Może warto odświeżyć wystrój oprawiając w ramkę na zdjęcie swoje ulubione wspomnienia z rodzinnych uroczystości. Wyciągnij albumy, przejrzyj zasób komputera i karty z aparatu, z pewnością znajdziesz na nich zdjęcia pełne wzruszeń i uśmiechów, które warto wyeksponować w domu.

Wąska ramka w kolorze białym będzie subtelną oprawą dla kolorowych zdjęć, grafik i pocztówek. Tworzywo sztuczne, z którego została wykonana, wyróżnia się swoją lekkością. Dzięki temu, że rama nie posiada szkła jest to bezpieczna ozdoba nawet do pokoju dziecięcego. Dbałość o najdrobniejsze detale dostrzeżesz w fakturze ramy, która oddaje piękno naturalnego drewna. Ramka jest dedykowana do dużego zdjęcia o rozmiarze 18x24 cm.

Nietuzinkowa ozdoba może sprawdzić się także w formie prezentu dla bliskich. Wywołaj wspólne zdjęć lub pozostaw pustą – dla nowożeńców lub młodej mamy jest to nieoceniony gadżet. W naszej ofercie dekoracji znajdziesz ramki na zdjęcia o różnych rozmiarach i kolorach, spośród których wybierzesz coś dla siebie.

ramka na zdjęcie - wymiary
Szerokość 20,5 cm
Wysokość 26,5 cm
Waga 0.51 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał polistyren/szkło
Kolor ramy biały
Wymiary zdjęcia 18x24
Atuty produktu
produkt dostępny w innych rozmiarach
Wykorzystane materiały
opcje specjalne