Pięknie wyprofilowana ramka na zdjęcia

Aby móc wyeksponować swoje ulubione zdjęcia wystarczy tylko posiadać odpowiednią ramkę, która zabezpieczy fotografię przed uszkodzeniami, jak również nada jej tym samym ciekawego wyglądu. Nie trzeba zatem przechowywać cennych zdjęć tylko i wyłącznie w albumach, których na co dzień nie przeglądamy, lecz co cenniejsze fotografie np. z jakiejś podróży, ślubu, urodzin, czy komunii, można powiesić na ścianie w pięknej ramce, aby móc spoglądać na nie każdego dnia. Ramka wykonana jest z dobrej jakości drewna i wyposażona została także w szybkę, która zapobiega matowieniu i rysowaniu fotografii.


Ramka na zdjęcia, jako ciekawa dekoracja

Bez wątpienia zawieszenie takiej ramki na ścianie lub postawienie jej na półce, nadaje uroku całemu wnętrzu. Pomalowana na czarno z pięknymi srebrnymi wykończeniami na zewnątrz i wewnątrz ramy sprawia, że stanowi wspaniałą dekorację, pasując tym samym do każdego rodzaju wystroju. Pięknie wyprofilowana ramka na zdjęcia, dzięki zestawieniu tych dwóch kolorów wyróżnia się elegancją i oryginalnością wyrobu. Często także każdy ma problem w wyborem odpowiedniego prezentu dla bliskich.

Drewniana ramka idealnie nadaję się jako prezent na każdą właściwie okazję, a dodatkowym pomysłem może być włożenie do niej od razu jakiejś wspólnej fotografii. Zakup takiej ramki, pozwoli przez długi czas cieszyć się jej wspaniałą jakością i zastosowaniem, stawiając ją we własnym domu, bądź biurze, w którym pracujemy.

Wymiary
Szerokość 10 cm
Wysokość 15 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania