Wyeksponowane zdjęcie

Zdjęcia to wyjątkowa pamiątka, która dla człowieka jest niezwykle istotna. Bardzo często, przy wielu różnych okazjach robimy zdjęcia a następnie umieszczamy je w albumie, czy też przechowujemy w plikach komputerowych. Jednakże czasem chcemy także nasze fotografie umieścić w miejscu widocznym, na półce, meblach czy komodzie. Do tego celu potrzebujemy ramki, po to, aby pięknie ona wyglądała wraz z umieszczonym w niej zdjęciem, ale także, aby stanowiła dla niego funkcję ochronną. Jeśli więc szukasz pięknej i gustownej ramki skorzystaj z naszej oferty, a na pewno swej decyzji nie będziesz żałował.


Pięknie zdobiona

Dostępna w ofercie naszego sklepu internetowego ramka na zdjęcie stworzona jest z drewna, a tym samym jest bardzo stabilna, mocna i solidna. Tym samym będzie nam doskonale służyć przez bardzo długi czas. Co więcej ramka naprawdę wygląda znakomicie, albowiem użyte tu drewno stylizowane jest na kolor starego srebra, dlatego spodoba się naprawdę wielu osobom. Dodatkowo proponowana przez nas ramka stojąca na zdjęcie jest profilowana, a tym samym wraz użytym eleganckim i gustownym srebrem tworzy naprawdę wyjątkowy duet. Ramka prezentuje się znakomicie w każdym wnętrzu i stanowi jego wyjątkową ozdobę.


Praktyczna ochrona

Oprócz tego, że prezentowana przez nas ramka pięknie wygląda i podkreśla charakter zdjęcia, stanowi także jego znakomitą ochronę. Jest wyposażona w szybkę z grubego i mocnego szkła, dlatego chroni zdjęcie przed uszkodzeniem, a także blaknięciem koloru. W takiej ramce nasza fotografia nie rysuje się ani też nie matowieje, dlatego pięknie wygląda przez bardzo długi czas.

Wymiary
Szerokość 17,5 cm
Wysokość 22,5 cm
Waga 0.3 kg
Do pobrania