Ręczniki Toscana – miękkość i elegancja w Twojej łazience

Szukasz wyjątkowego wyposażenia do swojej łazienki? Nie sposób pominąć kolekcji Toscana. Eleganckie ręczniki z piękną welurową bordiurą to wyjątkowe połączenie miękkości oraz stylowego wzornictwa, inspirowanego krętymi drogami malowniczej Toskanii. Sześć modnych kolorów pozwoli Ci wybrać idealny ręcznik do Twojej łazienki i nadać jej stylowego charakteru.

Ręczniki zostały wykonane w 100% z bawełny egipskiej. Naturalny materiał wyróżnia się miękkością i jest niezwykle puszysty. Unikatowa technologia Ultrasoft zapewnia pożądaną chłonność oraz sprawia, że ręczniki są niezwykle trwałe oraz nie tracą swoich właściwości nawet podczas częstego prania. Technologia ANTIBACTERIAL+ nadaje tkaninie właściwości ograniczających rozwój bakterii, grzybów i wirusów, dzięki czemu Twój ręcznik jest zawsze higieniczny i przyjemny w użyciu.

Produkt dostępny jest w trzech rozmiarach: 30 × 50 cm, 50 × 90 cm i 70 × 140 cm. Takie wymiary pozwalają na utworzenie zestawów ręczników, zarówno dla domowników, jak i gości.

Wymiary
Długość 30 cm
Szerokość 50 cm
Waga 0.068 kg
Do pobrania