Ręcznik kuchenny Nature – drobiazgi, które upiększają kuchnię

Estetyczny i praktyczny ręcznik kuchenny Nature to delikatna ozdoba, która nadaje charakteru w kuchni. Możesz używać go do przecierania blatu i sprzętów kuchennych, wycierania naczyń albo rąk. To przyjemny akcent w kuchni, który nadaje ciepłego, domowego charakteru. Motyw kwiatów, choć często wykorzystywany w wystroju wnętrz, wciąż jest bardzo modny i występuje w coraz to nowych wariantach. Ręcznik kuchenny Nature sprawdzi się w aranżacjach klasycznych, rustykalnych i boho. Dobór kolorów sprawia, że łatwo dopasować go do reszty wystroju.

Ręcznik kuchenny Nature jest zrobiony z poliestru i poliamidu. Ma klasyczny, prostokątny kształt. Na gładkim, jednobarwnym tle znajdują się duże kwiaty. Nature możesz zakupić w dwóch przyjemnych kolorystycznie wariantach. Jeden jest w kolorach pudrowego różu i bieli, a drugi bieli i szarości. Wymiary wynoszą: 63 × 38 cm.

Ten gustowny ręcznik łatwo dopasować do wystroju, ponieważ ma stonowaną i uniwersalną kolorystykę. Pasuje do pastelowych kolorów oraz innych ozdób z motywem kwiatowym.

Wymiary
Długość 63 cm
Szerokość 38 cm
Waga 0.063 kg
Do pobrania