Ręcznik kuchenny Nature – uniwersalny ręcznik do kuchni

Stonowana kolorystyka i elegancki design to cechy, które charakteryzują ręcznik kuchenny Nature. Uniwersalny, może być ozdobą wielu kuchennych aranżacji: klasycznych, nowoczesnych, skandynawskich, rustykalnych. Niewielki dodatek o praktycznym zastosowaniu, czyli ręcznik kuchenny Nature, może służyć do wycierania rąk albo przemywania blatu kuchennego. Dzięki dużej chłonności łatwo zebrać nim wodę ze stołu, szafki i sprzętów kuchennych. Jest przyjemnym dla oka dodatkiem, który wpływa na charakter całości wystroju.

Ręcznik kuchenny Nature jest wykonany z poliestru i poliamidu. Ma klasyczną formę i wymiary. Ozdobny dekor na gładkim tle jest bardzo subtelny, przedstawia motywy roślinne, nakreślone delikatnymi kolorami. Ręcznik występuje w dwóch różnych wzorach. Jego kolory to: biały, brązowy, szary. Wymiary wynoszą: 63 × 38 cm.

Ten gustowny ręcznik to dobry pomysł szczególnie do nowoczesnego wnętrza, gdzie dominuje stonowana, neutralna kolorystyka. Dobrze współgra z dodatkami w podobnych kolorach.

Wymiary
Długość 63 cm
Szerokość 38 cm
Waga 0.063 kg
Do pobrania