Regał na kółkach Brooklyn – przydatny organizer do domu i nie tylko!

Organizacja przestrzeni to często duże wyzwanie podczas aranżacji wnętrza. Warto zadbać o to, by produkt do tego przeznaczony pozwalał na łatwą segregację przedmiotów, a przede wszystkim by był stabilny i dopasowany do pozostałych elementów wyposażenia. Regał na kółkach Brooklyn pomoże Ci zachować porządek w przestrzeni Twojego domu – kuchni, jadalni, spiżarni, łazience, a także gabinecie. To także przydatny element wyposażenia w biurze, pracowni, sklepie czy hotelu. Jego design umożliwi Ci łatwe dopasowanie go do wielu stylów wnętrz!

Regał na kółkach Brooklyn został zrobiony z metalu w kolorze czarnym. Jego wymiary wynoszą: długość: 43 cm, szerokość: 36 cm, wysokość: 75 cm.

Regał na kółkach Brooklyn posiada trzy praktyczne półki, umieszczone na stabilnym stelażu, wspartym na kółkach, dzięki czemu nie musisz się wysilać, żeby go przesunąć albo sięgnąć po potrzebny przedmiot. Możesz trzymać na nim przeróżne rzeczy – począwszy od artykułów papierniczych, przez drobne sprzęty kuchenne, aż po przybory kosmetyczne w łazience.

Od dzisiaj organizacja przestrzeni stanie się niezwykle prosta i przyjemna! Regał na kółkach Brooklyn umożliwi Ci sprawną segregację drobnych przedmiotów, bez obaw o zagracenie Twojej przestrzeni!

Wymiary
Długość 43 cm
Szerokość 36 cm
Wysokość 75 cm
Waga 3.6 kg
Do pobrania