Regał Namur – biblioteczka ucznia

Twoje dziecko to już nastolatek i domaga się metamorfozy pokoju? Łatwo i szybko zrobisz ją malując ściany i na ich tle ustawiając ponadczasową, uniwersalną kolekcję Namur. Dedykowana do pokoju młodzieżowego linia wyróżnia się funkcjonalnością, mnogością brył i ciekawym dekorem.

Gdzie schować podręczniki, ćwiczenia, plastelinę lub ubrania? Spokojnie, na wszystko znajdzie się miejsce w  wysokim regale Namur. Ten moduł pozwoli Ci nie tylko przechowywać, ale też eksponować to, czym warto się pochwalić – może jakieś statuetki?

Regał o wymiarach 80 x 205,5 cm posiada:

- 3 szafki, w których znajdziesz półki – to pozwoli Ci zaprowadzić porządek wśród przechowywanych przedmiotów, np. książek, podręczników lub odzieży,

- 2 otwarte przestrzenie na ekspozycję zdobytych nagród i medali,

- 2 kompaktowe szuflady w dolnej części, w których możesz ukryć kable, ładowarki lub artykuły plastyczne.

Niezwykłą aranżację stworzysz dzięki jasnym meblom w wybarwieniu modrzew sibiu jasny. Jednolitą folię przełamano ciemnymi plecami  i frontem szuflady w kolorze sentencja szara, a umieszczone na nich napisy podkreślają młodzieżowy styl kolekcji.

Regał Namur doskonale wygląda w zestawieniu z regałem, szafą lub biurkiem. Wykorzystaj pozostałe elementy kolekcji i stwórz funkcjonalny pokój, w którym Twoje dziecko urządzi sobie prawdziwe królestwo.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 205,5 cm
Waga 65.95 kg
Do pobrania