Regał Oxford III – niski regał do loftu

Szukasz niskiego regału do loftowego wnętrza? Stylową propozycją będzie otwarty regał Oxford III. Jego industrialny charakter wniesie do pokoju nowoczesny klimat, a półki pozwolą wyeksponować unikatowe ozdoby.

Loftowy regał mierzący 114 cm pozostawi w pokoju wrażenie przestronności. Prosta, minimalistyczna konstrukcja będzie miejscem na najróżniejsze dekoracje – rośliny doniczkowe, ramki ze zdjęciami, rękodzieło. Mebel z trzema półkami sprawdzi się w wielu różnych pomieszczeniach – na przykład w salonie czy sypialni. Nad regałem możesz powiesić oryginalne plakaty lub duże lustro w czarnej ramie.

Półki są zrobione z płyty MDF wykończonej laminatem o strukturze drewna. Podtrzymuje je metalowy stelaż pomalowany proszkowo na czarno. Cała konstrukcja jest bardzo stabilna, trwała i łatwa w czyszczeniu.

Niski regał w stylu industrialnym dostępny jest w kilku wersjach kolorystycznych – wybierz tę, która podoba Ci się najbardziej. A potem już tylko dekorowanie – ulubione dodatki w końcu zyskają odpowiednią przestrzeń!

Wymiary
Głębokość 35 cm
Szerokość 77 cm
Wysokość 114 cm
Waga 13.6 kg
Do pobrania