Regał Rodes – ulubione lektury w jednym miejscu

Możesz stworzyć w swoim domu aranżację jak z katalogu wnętrzarskiego. Zacznij od spójnej zabudowy – w tym przypadku sprawdzi się rozbudowana  kolekcja Rodes. Nowoczesna, asymetryczna linia dodaje zabudowie lekkości i świeżości. Na uwagę zasługuje też kontrastujące wybarwienie.

Wysoki i szeroki regał Rodes znajdzie swoje miejsce zarówno w salonie, gabinecie, jak i pokoju nastolatka. Wszędzie tam, gdzie warto przechowywać książki, kolorowe magazyny, dokumenty lub wyeksponować zdobyte trofea. Pomoże w tym odpowiedni, asymetryczny podział wnętrza mebla.

Szafka na książki o wymiarach 90  x 199,3 cm posiada:

- 8 otwartych boksów, na których możesz wyeksponować ulubione dzieła literackie,

- 2 szuflady idealne do przechowywania paszportów, dokumentów i drobiazgów,

- 1 szafkę z uchylnym frontem – w której możesz schować kable lub rzadko używane przedmioty.

Jak podkreślić charakter mebla? Stosując kontrasty! Fronty szuflad w kolorze dąb czarny zestawiono z całością wykonaną w kolorze jesion belarus, która zachwyca widocznym usłojeniem drewna.

Meble w wersji premium? Tak! Całość wykonano z płyty laminowanej (oprócz frontów w czarnym dekorze) o wysokiej odporności na uszkodzenia.

Wysoki komfort użytkowania mebla na co dzień zapewniają prowadnice z cichym domykiem. Dzięki nim szuflady domykają się niemal bezszelestnie.

Regał Rodes dopełni szafę, biurko, komodę, ale też inne elementy kolekcji. Łącz je ze sobą tak, aby uzyskać maksymalnie ergonomiczną przestrzeń do nauki, rozrywki i odpoczynku.

Wymiary
Głębokość 40 cm
Szerokość 90 cm
Wysokość 199,5 cm
Waga 68.75 kg
Do pobrania