Rozpalacz do węgla – łatwe i bezpieczne podpalanie grilla

Chciałbyś urządzić grilla ale martwisz się długim rozpalaniem ognia? Niepotrzebnie! Dzięki rozpalaczowi do węgla zrobisz to łatwo, szybko i bezpiecznie.

Jak działa? Wsadź w komin do rozpalania węgiel drzewny lub brykiet i podpal.  Jego piramidowa konstrukcja umożliwia prawidłowe i najefektywniejsze ukierunkowanie rozpalanego ognia. Odczekaj kilka minut i rozżarzone węgle przesyp do grilla i na dobre rozpocznij grillowanie. Ułóż na ruszcie przygotowane mięso i warzywa, i ciesz się czasem spędzonym pod chmurką.

Konstrukcja ze stali nierdzewnej to sprawdzone rozwiązanie w przypadku kontaktu z tak wysokimi temperaturami. W trosce o Twoje bezpieczeństwo zaopatrzyliśmy rozpalacz węglowy w wygodny uchwyt. Jego wymiary równe 17x27x0,6 cm pozwolą Ci rozgrzać kilka brykietów, a jednocześnie jest na tyle kompaktowy, że możesz go przechowywać na półce pod grillem.

Pamiętaj by oczyścić dokładnie rozpalacz do grilla. Wykorzystaj do tego dedykowaną szczotkę lub wilgotną ściereczkę z dodatkiem detergentu.


Cechy szczególne:
• Rozpalacz do węgla
• Siatka do ogrzewania
• Bezpieczny uchwyt boczny
• Kratka na węgiel
FDG 9000 - wymiary
Średnica 17 cm
Wysokość 27 cm
Waga 1.6 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Fieldmann Home and Garden performance