Salaterka Berlotti, brązowa – pomoże stworzyć ciepły, domowy klimat

Organizując przyjęcie staramy się serwować dania, nie tylko smaczne, ale efektownie wyglądające. Przekąski również zasługują na to, by je odpowiednio wyeksponować. Smakowite owoce, zalane owocową galaretką, udekorowane bitą śmietaną i płatkami czekolady w gustownej salaterce – trudno o lepszy deser. Nie ma wątpliwości – salaterka to niezbędne naczynie w kuchni. Tym bardziej, jeżeli to salaterka Berlotti, pasująca do aranżacji naszego wnętrza, zaprojektowanego w stylu klasycznym, vintage i rustykalnym.

Salaterka Berlotti wykonana jest z pięknej i mocnej ceramiki. Ma kształt okrągły jak miseczka. Kolory salaterki to ciepłe połączenie brązu i złota, kojarzące się z przytulnymi wnętrzami i domowym klimatem.

Złoty pasek na brzegu naczynia wygląda bardzo dekoracyjnie. Wysokość wynosi 15 cm. Salaterkę Berlotti najlepiej zmywać ręcznie.

Pasuje do aranżacji z ozdobnymi serwetkami i dekoracyjnymi sztućcami. Wybierając salaterkę Berlotti zyskujesz kuchnię wyposażoną w designerskie i eleganckie naczynia.

Wymiary
Długość 14,5 cm
Szerokość 6,8 cm
Średnica 15 cm
Waga 0.5 kg
Do pobrania
Producent produktu:
Florina