Salaterka - proste, niedrogie i funkcjonalne naczynie

Na stole salaterki prezentują się niezwykle szykownie, dzięki czemu nadają klasy podczas spożywania codziennych posiłków. Stanowią także oryginalny pomysł na prezent dla bliskiej osoby czy przyjaciół, a dzięki szerokiej oferty rozmaitych kształtów i wzorów, z pewnością każdy znajdzie też coś odpowiedniego dla samego siebie. Te funkcjonalne i zarazem niedrogie naczynia doskonale pełnią funkcję ozdoby. Charakteryzują się nie tylko wysoce atrakcyjnym wyglądem, ale także dużą wygodą w użytkowaniu. Ponadto, plusem jest również ich niewielka cena.


Uniwersalna kolorystyka salaterki

Salaterka została wykonana z wysokopołyskowej, cienkościennej porcelany. Wykończona w delikatnym i subtelnym kolorze ecru nadaje się idealnie do podawania w niej rozmaitych potraw i sałatek, podkreślając ich żywe kolory. Porcelana jest wprost doskonałym materiałem do podawania gorących posiłków, gdyż jest bardzo odporna na wysokie temperatury i może służyć jako warstwa izolacyjna w naczyniach kuchennych. Dodatkowo, cechuje się nietuzinkowością i estetycznym wyglądem, a tym samym podkreśla wykwintność każdej potrawy.

Podawane w nim potrawy świetnie się prezentują, ze względu na bardzo nowoczesny design.

Salaterka ma solidne i grube dno, co czyni ją bardzo odporną i wytrzymałą na pęknięcia. Produkt posiada całkiem prosty, lecz jednocześnie wyjątkowo elegancki kształt. Warto dodać, iż jest stworzony przez polskiego producenta. Kolejnym atutem danego naczynia jest możliwość mycia go w zmywarce. Produkt nie zawiera kadmu ani ołowiu.

Wymiary
Długość 5 cm
Średnica 16 cm
Waga 0.432 kg
Do pobrania