Salaterka z pokrywką drewnianą Brunch – serwowanie, przechowywanie i dekoracja w jednym

Czy prosta szklana salaterka może wzbudzić Twoje zainteresowanie? Tak, jeśli będzie pełniła kilka funkcji naraz i umożliwi Ci przygotowywanie, serwowanie oraz przechowywanie żywności. Salaterka z pokrywką drewnianą Brunch to Twój mały kuchenny pomocnik, który z powodzeniem wykorzystasz także poza domem.

Pojemnik składa się ze szklanej misy i wieczka z olejowanego drewna bukowego – połączenie naturalnych materiałów zapewnia przyjazne warunki dla artykułów spożywczych. Salaterka o zaokrąglonych krawędziach ułatwia zachowanie higieny i zapewnia bezproblemowe umycie, także w zmywarce. Wieczko może służyć do krojenia (np. składników na sałatkę) czy serwowania przekąsek. Szklana salaterka z pokrywką drewnianą Brunch to również prosty design inspirowany stylem skandynawskim, który pasuje niemalże do każdej kuchni.

Salaterkę możesz wykorzystać na imprezie, zabrać do pracy albo ustawić w widocznym miejscu w na blacie lub stoliku. Wypełnij ją drobnymi owocami i orzechami, a bukowa pokrywka dopełni naturalnego efektu. Ozdobna salaterka może służyć również jako pojemnik na żywe kompozycje lub lampion na świece.

Wymiary
Średnica 11,5 cm
Wysokość 7 cm
Waga 2.33 kg
Do pobrania