Saszetka do bielizny Słodka Noc - czarujący aromat każdego dnia

Każda kobieta czuje się atrakcyjniejsza i pewniejsza siebie, gdy jej ubrania pięknie pachną. Trzeba jednak pamiętać, że odzież, która leży w szafie przez długi czas nie zmieni zapachu, gdy spryska się ją perfumami tuż przed wyjściem z domu. Aby ubrania przesiąkły intensywnym i miłym zapachem, najlepiej jest umieścić w szafie lub szufladzie z bielizną specjalną saszetkę. Dzięki niej garderoba zachwycać będzie swym wyrafinowanym zapachem.

 

Przyjemny aromat, który poprawiać będzie nastrój

Saszetka zapachowa Słodka Noc to unikalna i oryginalna kompozycja zapachowa, której aromat pozwoli zapomnieć o woni zleżałej odzieży. Saszetka bez żadnego problemu może być umieszczona w wybranym miejscu, jest niewielka i w żaden sposób nie jest w stanie zabrudzić odzieży. Czarna saszetka Słodka Noc wygląda elegancko i pozwala przez długi czas cieszyć się lekko zmysłowym, zniewalającym aromatem uzyskanym ze specjalnie wyselekcjonowanych kompozycji zapachowych. Z pewnością jest to produkt, potrzebny każdej eleganckiej kobiecie.

 


 • Saszetka o zapachu Słodkiej Nocy.
 • Z myślą o kobietach i dla kobiet, które na co dzień lubią otaczać się pięknymi zapachami, zostały przygotowane wonne saszetki do bielizny, które nadadzą aromat każdej szufladzie.
 • Sposób użycia i zastosowanie: oderwij saszetkę od kartonika, zdejmij foliową torebkę a następnie umieść saszetkę w wybranym przez Ciebie miejscu. Saszetki wykonane są z czarnej fizeliny, idealnie pasują do garderoby oraz na półkę z pościelą.
 • Dostępne zapachy: Zmysłowy poranek, Czarujący wieczór, Słodka noc.
 • Słodka noc - wymiary
  Waga 0.012 kg
  Do pobrania
  Pozostałe informacje
  Materiał inny