Serwetki 3-W - praktyczna ozdoba każdego posiłku

Pięknie złożone dekoracyjne serwetki będą ozdobą każdego stołu - również Twojego! Sposobów na złożenie jest mnóstwo - od klasycznego wachlarzyka przez elegancką i szybką kopertę, aż do najbardziej skomplikowanych form, np. lilii czy morskiej róży. Jeśli chcesz zrobić wrażenie na domownikach lub swoich gościach, przydadzą Ci się do tego papierowe serwetki.

Serwetki 3-W świetnie sprawdzą się zarówno do nauki papierowego origami, jak i w codziennym użytkowaniu. Trudno wyobrazić sobie bez nich leniwe poranki z przeciągającymi się do południa śniadaniami, a także bardziej oficjalne okazje, takie jak przyjęcia w gronie najbliższych czy uroczyste spotkania. Elegancki, ciemnoróżowy kolor świetnie pasuje do klasycznej białej porcelany, a także innych produktów Black Red White, dając możliwość tworzenia wielu ciekawych zestawień kolorystycznych.

Serwetki 3-W to wisienka na torcie każdego posiłku, a zarazem akcent o dużym znaczeniu. Zabezpieczą one ubrania Twoje i gości przed niechcianymi plamami oraz pozwolą wyczyścić twarz i dłonie po zakończeniu wspólnej uczty.

Wymiary
Długość 24 cm
Szerokość 24 cm
Waga 0.056 kg
Do pobrania