Serwetki 3-w Dahlias – kwieciste serwetki na stół i do decoupage

Świeże kwiaty na stole to dla Ciebie obowiązkowy element rodzinnego posiłku? Jeśli tak, możesz je mieć przez cały rok! Zaopatrz się w tylko w ozdobne serwetki 3-w Dahlias, a kolorowy bukiet będzie towarzyszył Wam stale podczas posiłków.

W jednym opakowaniu znajdziesz 20 sztuk serwetek w rozmiarze 33x33. Optymalne wymiary pozwalają zarówno na efektowne złożenie serwetek, jak i umieszczenie ich w serwetniku. Choć wyglądają przepięknie, nie używaj ich jedynie do dekoracji! To serwetki 3-warstwowe, dzięki czemu są odpowiednio chłonne i wytrzymałe, by umożliwić dokładne wyczyszczenie dłoni i ust podczas obiadu. Zastosowanie trzech płatków papierów pozwoliło również uzyskać wyrazisty nadruk, obfitujący w intensywne barwy.

Serwetki w kwiaty (a konkretnie dalie) mogą nawiązywać do wspaniałego ogrodu za oknem, dlatego polecamy je zwłaszcza na przybranie wiosennego lub letniego stołu. Dobierz je do kolorowego obrusu w odcieniu fioletowym lub różowym, ewentualnie sparuj je z podkładkami w podobnym wybarwieniu. Tak dekoracyjne serwetki aż „proszą się” o wykorzystanie w pracach plastycznych, takich jak decoupage i scrapbooking.

Wymiary
Szerokość 33 cm
Waga 0.135 kg
Do pobrania