Serwetki Duni – to Ci się na pewno przyda!

Delikatne, wielowarstwowe, pasujące do każdej zastawy serwetki papierowe Duni nadają się nie tylko do wykwintnych kolacji, przyjęć okolicznościowych czy podczas pikników rodzinnych. To jedno z tych akcesoriów, których będziesz używać właściwie każdego dnia. Właśnie dlatego zawsze warto mieć ze sobą zapas nawet kilku opakowań.

Serwetka Duni ma ciekawą barwę, którą można określić jako zmieszany beż z brudnym różem. To bardzo wdzięczny kolor, który choć nie jest typową bielą, to jednak wciąż jest odcieniem nienachalnym i niejaskrawym. Ze względu na delikatny materiał serwetki Duni możesz w łatwy sposób złożyć w żagiel albo wachlarz i ozdobić w ten sposób talerz.

Stonowany odcień serwetek papierowych Duni sprawia, że idealnie będą komponować się one z białym obrusem, nowoczesną zastawą czy też babciną porcelaną. Jeżeli męczy Cię już zwykłe nakrycie stołu – jest to jedno z lepszych i tańszych rozwiązań, aby Twój stół przestał być nudny. Możesz tym drobnym akcentem całkowicie odmienić wystrój Twojej kuchni czy też salonu.

Wymiary
Długość 24 cm
Szerokość 24 cm
Waga 0.052 kg
Do pobrania