Serwetki 3-w Grill Time – czyste ręce podczas grillowania

Czy masz wszystko gotowe na sezon grillowy? Sztućce, tacki, ruszty, naczynia jednorazowe, węgiel… Kiedy już skompletujesz wszystkie utensylia, koniecznie sięgnij po tematyczne serwetki 3-w Grill Time – idealne na biesiadę pod chmurką!

Grill węglowy i tłuste kiełbaski wystawiają na ciężką próbę miłośników idealnej czystości. Jednak zamiast odbierać sobie przyjemność tradycyjnego grillowania, wystarczy sięgnąć po wytrzymałe serwetki trójwarstwowe. Dzięki zastosowaniu trzech płatków papieru dobrze wchłaniają tłuszcz i skutecznie zbierają zabrudzenia (np. z węgla czy sosu barbecue). Serwetki Grill Time nie rozdzierają się tak łatwo, więc wystarczą na dłużej. Dzięki grubej warstwie motyw nawiązujący do grillowania jest niezwykle efektowny i dobrze widoczny. Serwetki 33x33 w zestawie 20 sztuk wystarczą w sam raz na weekendowy maraton przy ruszcie!

Urządzasz grilla w większym towarzystwie? Jeśli masz drewniany stół, rozłóż na nim białe talerze na czerwonych podkładkach. Papierowe serwetki poskładaj w trójkąty i połóż na każdym talerzu, resztę włóż do serwetnika. Na środku umieść kwiaty (np. słoneczniki) i świece w ozdobnych słoiczkach i doniczki z ziołami – apetyt gości murowany!

Wymiary
Długość 33 cm
Szerokość 33 cm
Waga 0.135 kg
Do pobrania