Serwetki 3-w Laura – elegancki dodatek do nakrycia stołu

Masz artystyczną naturę i zajmujesz się rękodziełem? A może po prostu zapraszasz rodzinę na obiad i chcesz stworzyć miłą atmosferę? W obu przypadkach warto mieć w swoim domu papierowe serwetki 3-w Laura. Wystarczy na nie spojrzeć, by odkryć ich niebanalną naturę.

Białe serwetki ozdobione niebieskim motywem florystycznym to przykład zwykłego przedmiotu w pięknym wydaniu. Elegancki wzór pozwala je zastosować także podczas dużych uroczystości, takich jak wesele, bankiet firmowy, huczny jubileusz. Pasują do wykwintnie przybranego stołu, odnajdą się w towarzystwie śnieżnobiałego obrusu i porcelanowej zastawy. Składają się z trzech warstw, dzięki czemu są mocniejsze i lepiej wchłaniają wilgoć niż przeciętne serwetki gastronomiczne. Jedno opakowanie zawiera 20 sztuk serwetek o wymiarze 33x33 – jeśli potrzebujesz więcej, koniecznie zamów taki sam wzór.

Serwetki w kwiaty będą dobrym wyborem przy wytwornej aranżacji stołu, w której główną rolę pełni kobaltowy obrus. Pamiętaj jednak, że przy ciemnym nakryciu warto postawić na klasyczną porcelanę. Jeśli chcesz użyć białego obrusu, serwetki Laura mogą nawiązywać do tradycyjnej zastawy udekorowanej florystycznym ornamentem.

Wymiary
Długość 33 cm
Szerokość 33 cm
Waga 0.135 kg
Do pobrania