Serwetki 3-w Mellow Rose – obowiązkowy detal nakrycia stołu

Wyprasowany i równo rozłożony obrus. Naczynia i sztućce rozstawione zgodnie z etykietą. W centrum wazon z pachnącymi kwiatami i świece dla nastroju. Efektownie nakryty stół doceni cała rodzina, ale czy pamiętasz o… serwetkach? Żaden posiłek nie może się bez nich obejść, więc sięgnij po serwetki 3-w Mellow Rose i zadbaj o detale!

Papierowe serwetki w odcieniu pudrowego różu doskonale prezentują się na stole ubranym w biały obrus – takie połączenie jest wystarczająco neutralne, aby przypadło do gustu każdemu domownikowi. To serwetki trójwarstwowe, dzięki czemu są wystarczająco mocne, a ich kolor ładnie nasycony. Kwadratowy kształt (bok 33 cm) pozwala na składanie serwetek w ciekawe wzory, jednak na co dzień wystarczy skorzystać z serwetnika. Kupując jedną paczkę, zyskujesz 20 serwetek.

Do czego (poza posiłkiem) mogą służyć papierowe serwetki? Do zabawy! Naucz się sztuki origami i pokaż ją dziecku – maluch szybko złapie bakcyla, a przy okazji odkryje swoje zdolności manualne i poćwiczy precyzję. Różowe serwetki można wykorzystać także jako materiał do prac plastycznych, takich jak decoupage i scrapbooking.

Wymiary
Długość 33 cm
Szerokość 33 cm
Waga 0.135 kg
Do pobrania