Serwetki 3-w Mint – zaplanuj posiłek zgodnie z etykietą

Możesz złożyć je na pół i umieścić w serwetniku. Możesz zwinąć je w rulon i włożyć do ozdobnego pierścienia. Możesz poskładać je jak orignami albo po prostu położyć obok talerza. Jedno jest pewne – serwetki są niezbędnym akcesorium podczas posiłku w większym gronie. Zamów serwetki 3-w Mint i rozłóż je, zanim przyjdą goście.

Na wyjątkowe okazje (np. wesela) potrzebujesz dużych serwet flizelinowych, ale nawet wówczas musisz pamiętać o zwykłych serwetkach z papieru. Są tanie, więc możesz rozdysponować je w dużej ilości w różnych miejscach. Jak przystało na serwetki trójwarstwowe, przetrwają wycieranie nawet mocno zabrudzonych dziecięcych rączek. Trzy warstwy zapewniają również intensywne wybarwienie w odcieniu miętowym, przez co serwetka ładnie prezentuje się na stole. W jednym opakowaniu znajduje się 20 sztuk – jeśli organizujesz przyjęcie, zamów od razu więcej paczek.

Serwetki gastronomiczne 33x33 nie służą do dekoracji, ale do wytarcia rąk i ust podczas posiłku. Jednak warto zadbać o to, aby dobrze komponowały się z nakryciem stołu. Miętowe serwetki doskonale pasują do stalowego lub grafitowego obrusu, choć w delikatniejszej wersji możesz je zestawić także z białym nakryciem.

Wymiary
Długość 33 cm
Szerokość 33 cm
Waga 0.135 kg
Do pobrania